h2o stačí přidat vodu

8. června 2009 v 15:33 |  H2o
H2O Stačí přidat vodu je nový seriál populární televizní stanice Jetix, který si mezi mladými lidmi získal v krátké době velkou oblibu. Příběh se točí kolem tří dívek Cleo, Rikky a Emma, které jsou trochu neobyčejné. Při kontaktu s vodou se totiž, jak už asi správně hádáte promění v mořské pany. To vše se děje od jejich nedávné návštěvy tajemného ostrova Mako.

Každá z dívek má navíc speciální, nadpozemské schopnosti. Emma umí vodu zmrazit, Rikky vodu uvařit, a Cleo jí zase umí vytvarovat. Tyto vlastnosti jsou holky nuceni skrývat jak před svými kamarády tak i rodiči. Jediný kdo o všem ví, je jejich kamarád Lewis.


Emma Gilbert
Emma nebo Em, jak jí říkají přátelé, poprvé zjistí, že je mořská panna při koupání na pláži. Emma má schopnost zmrazit cokoliv, co obsahuje vodu. V druhé řadě seriálu je Emmina schopnost ještě silnější. S pomocí Cleo a Rikki dokáže vyvolat hurikán. Emmu hraje Claire Holt.

Cleo Sertori

Cleo zjistí, že je mořskou pannou zrovna, když se koupe ve vaně. Cleo má schopnost manipulovat s vodou a různě ji tvarovat. Ve druhé řadě seriálu dokonce umí ovládat vítr. Cleo je stydlivá a hraje ji Phoebe Tonkin.

Rikki Chadwick

Rikki je ve městě nová. Poprvé zjistí, že je mořskou pannou, když ji pokropí zavlažovací systém v parku. Rikki je jedináček a má schopnot zahřát cokoliv, co obsahuje vodu. Hraje ji australská herečka Cariba Heine.

Lewis McCartney

Lewis je kamarád Cleo už od 5ti let. Brzy se také zkamarádil s Rikki a Emmou. Lewis je jediný, kdo zná tajemství tří kamarádek. Lewise hraje Angus McLaren.

http://ten.com.au/ten/images/H20-just-add-water.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Michaela Špinková Michaela Špinková | E-mail | 10. června 2009 v 19:01 | Reagovat

je toooooooooo nnnnnnnnáááááááááááááááááááááááááááááááááádddddddddddddddddddddddddddddddddddddddhhhhhhhhhhhhhhhhéééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrnnnnnnnnnnnnnnnnnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý                          bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbllllllllllllllllllooooooooooooogggggggggggggggg..........

2 Michaela Špinková Michaela Špinková | E-mail | 10. června 2009 v 19:01 | Reagovat

omyl prostě je to hezký  blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama